İletişim

Mapei Group: Zorlukların üstesinden gelerek gelişen, güçlü bir ekip

2017 yılında kuruluşumuzun sekseninci yılını kutlayan: Tüm müşterilerimize sunduğumuz 80 yıllık bir deneyim. Liderliğimizin temelinde, üstün bir bilgi birikimi ve uzmanlık yatar.

İnşaat işlerinde asıl fark yaratan özelliğin kalite olduğuna inanıyoruz: Bu nedenle, günümüzde inşaat sektörüne yönelik kimyasal ürünlerin, dolgu malzemelerinin ve yapıştırıcıların üretiminde dünya lideriyiz.

Temelden çatıya kadar her şey

İnşaat sektörüne yönelik ürünler dünyasında en geniş ürün yelpazesiyle tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Daima, mümkün olan en iyi ürünü sunabilmek için en iyi hammaddeleri kullanmayı ve en nitelikli personel ile çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Yenilik: Her gün olmazsa olmazımız
Araştırma ve yeniliğin, büyümenin en büyük destekçileri olduğuna inandığımızdan, yıllık cironun %5’ini Araştırma ve Geliştirme için kullanıyoruz

Küresel olmak kaderimiz
Merkezimiz İtalya’da olmakla birlikte küresel pazarda önemli bir rol oynuyoruz. Genel Merkezimiz, tüm dünyaya ulaştığımız yolculuğumuza başladığımız şehir olan Milan’dadır. Bilgi birikimimizi artırıp hem şirket içi hem de şirket dışındaki ilişkilerimizi geliştirerek büyümeye devam ediyoruz.
Değerlerden oluşan bir dünya
80 yıldır müşterilerimiz, alıcılarımız, çevre ve kurumsal kültürümüz için daimi kaliteyi üretmek üzere çalışıyoruz


Mapei yıllardır BÜYÜK PROJELER konusunda önemli bir oyuncudur. Yeni binaların karmaşık tasarım gereksinimlerini karşılamak için özel olarak geliştirilmiş eksiksiz bir ürün yelpazesine ek olarak, mevcut yapıların on arımına ve güçlendirilmesine yönelik yenilikçi sistemler sunar.
Mapei’nin özel tasarım, şartname ve teknik bölümleri, kuruluşların, mühendislik şirketlerinin ve büyük yüklenicilerin gerekli doğru uygulama türünü belirlemesine, ihale belgelerini hazırlamasına ve teknik şartnameler yayınlamasına yardımcı olmanın yanı sıra, proje aşamasından tamamlanma sonrasına kadar teknik destek garantisi verir.