İletişim

Tarihçe

Orta Anadolu’nun sanayi ve ticaret merkezi Kayseri’de halka açık anonim şirket olarak kurulan ERBOSAN,Erciyas Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. dünyanın en son teknolojisi ile TSE ve uluslararası standartlarda dikişli, çelik, galvanizli ve siyah, su ve gaz boruları (3/8″ – 8″ arası ebatlarda); kare ve dikdörtgen kutu profiller (10xl0 mm -200×200 mm arası ebatlarda); sanayi boruları (Ø13 mm – Ø219.1 mm); alçak basınç kazan ve buhar boruları üretmektedir.

Yıldan yıla ERBOSAN iç pazar payını ve ihracat yaptığı ülke sayısını artırırken, üretim miktarını ve kapasitesini de yükseltmektedir. Coğrafi konumu ve müşteri odaklı üretimi sayesinde ERBOSAN değişik pazarların değişik ürün standartlarındaki taleplerini başarıyla karşılamakta, bu sayede üretiminin %50’den fazlasını Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’ya ihraç etmektedir.

Yüksek kalitede üretimiyle ERBOSAN inşaat, konstrüksiyon, tarım, mobilya ve metal sanayi gibi çeşitli sektörlerin ihtiyacına cevap vermekte, ulusal ve uluslararası pazarlarda elde ettiği ünün haklı gururunu taşımaktadır.

ERBOSAN Kalite Politikası

Modern işletmeciliği ve yeniliği ilke edinen anlayışımızla;
– Müşteri ve çalışmalarımızın memnuniyetini ön planda tutmak,
– Belirlenmiş olan kalite hedeflerine planlanan zamanda ulaşmak ve bu hedefleri sürekli geliştirmek,
– Çalışmalarımızda toplam kalite yönetimi ilkelerini esas almak,
– Ulusal ve uluslararası standartlara, yasal mevzuatlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uymak,
-Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek,
şirketimizin temel politikasıdır