İletişim

1957’den bugüne, Türkiye’nin en büyük seramik firmaları arasında yer alan Çanakkale Seramik olarak amacımız şık ve kullanışlı seramik modelleri sunmak ve hizmet kalitesiyle müşterilerimizi memnun etmek olmuştur. Herkesin kendi zevkine uygun bir şeyler bulabileceği seramik modelleri ve her bütçeye hitap edecek seramik fayans fiyatları ile, Çanakkale Seramik her zaman en iyisini hedeflemektedir. 

Zevkli ve şık detaylar ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız desenlerle süslenmiş Çanakkale seramik modelleri evinizi sıcacık bir yuvaya dönüştürme konusunda size yardımcı olacak. Çanakkale Seramik websitesi www.kale.com.tr ya da mağazalarımızda yer alan modellerimizi gördükten sonra, cennete düşmüş gibi olacaksınız.

Eğer evinizde Akdeniz esintileri istiyorsanız; mutfak, duvar ya da diğer konut içi seramik ihtiyaçlarınız için Akdeniz’den kopup gelmiş Aria serisi tam da size göre.

Mermer görünümlü seramik sevenler için Sempre serisiyle hem klasik hem de modern alanlara farklı bir dokunuş katmak mümkün.

Çanakkale Seramik banyo için de en güzel seramik modellerine sahip, bunlardan biri de Vivaldi. Adı gibi klas bir görünüme sahip olan bu seriyle banyonuz Barok dönemden bir yer gibi duracak.

Çanakkale Seramik mutfak seramiklerini de unutmuş değil. Örneğin Ornament serisi, ev, ofis, ya da kafenizdeki mutfağa bambaşka bir hava kazandıracak.

Çanakkale Seramik yer karoları ve mutfak fayans modelleri ile mutfağınızı çok farklı bir yere dönüştürmeyi hedefliyor. Millennium serisi, mutfağınıza oldukça şık, sofistike ve retro bir hava katacak.

Banyo duvar seramikleri için çeşitli modellerimiz mevcut olmak birlikte, Calacatta seramik ile banyonuzun hem duvarlarında hem de yerinde kullanabileceğiniz Marmoles Brillo serimiz, İtalya’nın Carrara şehrinden gelen Calacatta seramik ile, banyonuzu evinizde en çok vakit geçirmek istediğiniz yere dönüştürecek.

Balkonunuza ya da kafenize farklı bir hava katmak için tek yapmanız gereken Çanakkale Seramik dış mekan seramik modellerine göz atmak. Mekanınıza daha modern bir görünüm katacak Betonart serisi ya da mekanı daha klasik ve geleneksel bir havaya büründürecek Pera Koleksiyonu, dış mekanları seramiklerle kaplamak isteyen herkes için birebir.

Seramik Modelleri

Çanakkale Seramik modelleri tabii ki yalnızca bunlarla sınırlı değil. Zevkinize göre, mat seramik veya parlak seramik, gri seramik, beyaz seramik, renkli seramik ya da desenli seramik, modern ya da vintage seramik tercihi yapabileceğiniz birçok farklı karo modelimiz mevcut.

Banyo yer seramikleri, mutfak duvar seramikleri, mutfak yer seramikleri ya da banyo duvar seramikleri… Ne aradığınız önemli değil çünkü Çanakkale Seramik her bütçeye hitap edecek seramik modelleri sunmaktadır.

Üstelik, kullanılacak mekanda ve zevke uygun olarak 60×120 cm seramik, 60×60 cm seramik, 120×240 cm seramik, 30×60 cm seramik ya da 45×45 cm ebatlarında seramik modellerimizden seçim yapabilirsiniz.

www.kale.com.tr’de farklı seramik çeşitlerimizi bulabilirsiniz. Şık ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş duvar, yer veya banyo seramik modelleri ve seramik fiyat listesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için size en yakın satış noktalarımızdan birine uğrayabilirsiniz.

Over time, our connections to the natural world diverged in parallel with technological developments. Advances in the 19th and 20th centuries fundamentally changed how people interact with nature. Sheltered from the elements, we spent more and more time indoors. Today, the majority of people spend almost 80-90% of their time indoors, moving between their homes and workplaces. As interior designers embrace biophilia.